• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KUŞADASI KÜLTÜREL ve TARİHİ MİRASI KORUMA DERNEĞİ

Üyelerin dikkatine
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Türk Dünyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Aydın Merkez Şubesi


TÜRK DÜNYASI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ“ Dünyadaki bütün Türklerin dertlerini dert edinmek, sevinçlerine ortak olmak, dilde, fikirde, işte bir olmak en büyük hedefimiz “ diyerek 1992 yılında kurulan Türk Dünyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Aydın Şubesi bugün 9 Eylül 2022 tarihinde Aydın İl Başkanlığı Merkez Binasının açılışı gerçekleştirilecek.

Bize de bizzat Kuşadası’na gelerek davetiye bırakma alicenaplığını gösteren kadim dostum ve değerli ülküdaşım sayın Rıza KARAYMİR başkanımıza teşekkür ederiz. Bu güzide derneğimizin Aydın toplumuna büyük katkılarda bulunacağına, Aydın kültürüne yeni pencereler açacağına ve Aydın ile Türk Dünyası arasında gerçek bir gönül köprüsü kuracağına olan inancımız tamdır.

Kuşadası Kültürel ve Tarihi Mirası Koruma Derneği olarak, kardeş derneğimiz olan “ Türk Dünyası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Aydın Şubesi “nin açılışının hayırlara vesile olmasını dilerken, bu kardeş derneğimize her zaman bilgimizle, tecrübemizle ve imkanlarımızla yardımcı olacağımızı, Türk Dünyası ve Turan Ülküsü yolunda nice projelerde birlikte işbirliği yapacağımızı kamuoyu önünde söz verir ve şeref duyarız.
7 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret203127
Köşe Yazıları
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.545918.6202
Euro18.341418.4149
Hava Durumu
Saat