• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Site Haritası

Mart 21


MART 21 


AKADEMİ MART AYI KONUKLARI ve KONULARI


Kuşadası Digital Akademi Mart  ayında yine değerli uzman  konuklarıyla ve ilginç konularıyla karşınızda olacak.  İlk konuğumuz ;  Avrupa Hunları alanında  ülkemizin önde gelen tarihçilerinden biri olan “ Ali  AHMETBEYOĞLU “ hocamız , bize 5 Mart Cuma günü “ Atilla ve Avrupa Hun İmparatorluğunu”  anlatacak.

12 Mart Cuma günü  ; Değerli Halk Bilimcimiz ve Unesco Türkiye Milli Komitesi üyelerinden “ Doç . Dr. Evrim Ölçer ÖZÜNEL  “ Somut Olmayan Kültürel Miras : Turizm ve Müzeler “  konferansıyla çok değerli bilgiler sunacak.

19 Mart Cuma günü  ;  sürekli araştırarak ve belgelerle kitaplar yazarak  İzmir tarihine unutulmaz hizmetler veren , yerel araştırmacı yazarımız “ Kaptan Mustafa UZEL  “ , tarihimizde yanlış tanıtılan “ İzmirlioğlu Cüneyt  ve Şeyh Bedrettin “ arasındaki  bağı bizlere kendine has üslubu ile anlatacak.

26 Mart Cuma günü ise ; çok değerli bir uzman akademisyenimiz  “ Prof. Dr. Nermin Şaman DOĞAN “ muhteşem çağın mütevazi Türkleri olan Selçuklu medeniyetinin “ Anadolu Selçuklu Türbeleri “ konferansı  ile karşınızda olacak. Bu ay iki bayan bilim insanımızı akademimizde misafir etmekten büyük onur duyacağız. 

Sınırlı sayıda kontenjanımız olduğundan dolayı bu konferanslara katılmak isteyenler her ayın  Cuma günü saat 18.00 e kadar “ mahmutokcesiz@hotmail.com “ adresine kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Erken başvuru yapmanızı önemle tavsiye ederiz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam174
Toplam Ziyaret364785
Köşe Yazıları
Hava Durumu