• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Site Haritası

Türk Devlet DüşüncesiTÜRK DEVLET DÜŞÜNCESİNİN TEMELLERİKuşadası Kültürel ve Tarihi Mirası Koruma Derneği ve Aydın Türk Ocağı birlikte bir dizi konferanslar düzenlemekteyiz. Bu konferanslarımızın üçüncüsü de bu hafta sonu icra edildi. İstanbul Üniversitesi Genel Türk Tarihi Ana Bilim Dalının duayen hocalarından ve Türk Devletleri alanında günümüzün sayılı uzmanlarından biri olan Dr. Öğr. Üyesi Ali AHMETBEYOĞLU hocamız konuğumuz oldu.  21 Ekim 2023 Cumartesi Aydın Türk Ocağı Salonunda saat 14.00 de kalabalık bir davetli huzurunda  Türk devlet geleneğinde devlet kurmanın temel düşüncelerini ve temel direklerini enfes bir üslupla anlattı.

Değerli hocamız ertesi gün  22 Ekim 2023 Pazar Günü Kuşadası İbramaki salonunda “ Türk Devlet Düşüncesinin Temelleri “ adlı muhteşem bir konferansını tekrarladı. Gerek Aydınlı, gerekse Kuşadalı hemşerilerimizi ve gönül dostlarımızı bu konferanslara katıldıkları için teşekkür ederiz.Kuşadası Kültürel ve Tarihi Mirası Koruma Derneği ve Aydın Türk Ocağı birlikte bir dizi konferanslar düzenlemekteyiz. Bu konferanslarımızın üçüncüsü de bu hafta sonu icra edildi. İstanbul Üniversitesi Genel Türk Tarihi Ana Bilim Dalının duayen hocalarından ve Türk Devletleri alanında günümüzün sayılı uzmanlarından biri olan Dr. Öğr. Üyesi Ali AHMETBEYOĞLU hocamız konuğumuz oldu.  21 Ekim 2023 Cumartesi Aydın Türk Ocağı Salonunda saat 14.00 de kalabalık bir davetli huzurunda  Türk devlet geleneğinde devlet kurmanın temel düşüncelerini ve temel direklerini enfes bir üslupla anlattı.

Değerli hocamız ertesi gün  22 Ekim 2023 Pazar Günü Kuşadası İbramaki salonunda “ Türk Devlet Düşüncesinin Temelleri “ adlı muhteşem bir konferansını tekrarladı. Gerek Aydınlı, gerekse Kuşadalı hemşerilerimizi ve gönül dostlarımızı bu konferanslara katıldıkları için teşekkür ederiz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam155
Toplam Ziyaret364766
Köşe Yazıları
Hava Durumu